Zmieniłam konto na eKonto

Zmiany, zmiany, zmiany – zmiany są dobre, szczególnie jeżeli widzimy (wcześniej czy później) rezultaty tych zmian. A ponieważ posiadam (jeszcze) konto, za które płacę 5 zł za prowadzenie i 1zł za przelewy to zmiana na eKonto jest widoczna od razu – 0 zł prowadzenie,  0zł przelewy – czemu tak późno się zdecydowałam.

Powód jest prozaiczny – praca w banku – każdy musi posiadać konto banku, w którym pracuje. Bez wyjątków. Chcieć nie chcieć – to taki bonus poza płacowy 😉 Nie mniej jednak nic nie trwa wiecznie, więc na konto również nadszedł czas.

Dlaczego właśnie eKonto w mBanku?

Po pierwsze i najważniejsze – nie ma opłat za prowadzenie konta – wiem co sobie pomyślicie – już od kilku lat niektóre banki proponują prowadzenie za 0zł – wiem, ale jak już pisałam – była zobligowana do wypełnienia nie pisanego obowiązku. Taka cena prestiżu (sarkazm zamierzony).

Po drugie – kończy mi się OC, a w mBanku jest teraz promocja na obniżenie stawki o 10% – podsumowując wyjdzie mi taniej, a jak wiecie samochód to jeden z głównych wydatków – szczególnie raz do roku. No chyba, że się zepsuje – wtedy częściej – czego nikomu nie życzę.

Po trzecie – mBank promuje sprzedaż partnerską i daje zarobić na swoich usługach. Jeżeli jest opcja to czemu nie skorzystać.

Na stronie eKonto znajdziecie wszystkie informacje o kontach, kartach i kredytach. Zapraszam.

Justyna 2012

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Zmieniłam konto na eKonto, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Udostępnij!