Zakupy Grupowe

Zakupy Grupowe znacznie rozwinęły się w ciągu ostatnich kilku lat i nie ma się czemu dziwić – możliwość kupienia towarów i usług za znacznie niższą cenę jest kusząca. Szczególnie jeżeli jakość pozostaje na wysokim poziomie. Najlepsze oferty w całej Polsce do 70% taniej!

Zakupy Grupowe podzielone są na miasta, w których możemy skorzystać z tańszych usług, więc oferty są uzależnione od lokalnych rynków. Rabaty z jakich możemy skorzystać to minimum 50%, bo założeniem zakupów grupowych są jak największe zniżki. Często znajdziemy rabaty wysokości 70-90%.

Cechą ofert jest, pomijając ograniczenie terytorialne, również ograniczenie czasowe – z oferty możemy skorzystać przez określony okres czasu – co dotyczy zakupu samego kuponu oraz czasu jego wykorzystania. Najczęściej również, aby skorzystać z kuponu należy umówić się telefonicznie z restauracją, hotelem czy SPA.

Zakupy Grupowe – Podróże

To bardzo atrakcyjny element oferty, ponieważ pozwala nam na zwiedzenie określonych miast za niższą cenę w stosunku to standardowej ceny. Tego typu rabatów nie dotyczy ograniczenie terytorialne. I najczyściej będziemy korzystać z nich w okresie wakacyjnym. Oferty podzielone są na kilka wariantów, np: wyjazd na 2, 3 i więcej dni. Oczywiście dostępne są zarówno oferty podróży w kraju i zagranicą.

060711 rozrywka Image Banner 468 x 60

Zakupy Grupowe – Shopping

Oferty bez ograniczenia terytorialnego muszą cieszyć się największym zainteresowaniem, jest to rodzaj aukcji internetowej – tylko, że z atrakcyjniejsza ceną. Do wyboru mamy kategorie, z których możemy wybierać, m.in.: sport, elektronika, dla domu.

shopping_468x60

Zakupy Grupowe – Restauracje

Jedną z ciekawszych opcji jest możliwość zamawiania dań w restauracjach, szczególnie jeżeli dotyczy to egzotycznych i drogich potraw – takich jak, np: Sushi. Połowa ceny to bardzo często pojawiająca się oferta. Nie mniej kuszącą ofertą jest kolacja dla dwóch osób w eleganckiej restauracji.

Podsumowując zakupy grupowe to bardzo ciekawa opcja w czasach swojego rozkwitu. I mimo, że niektórzy przewidują jej rychłe zakończenie to póki co: mają się dobrze. Jeżeli planujecie wyjazd, zakup dowolnych rzeczy czy wizytę w SPA – warto sprawdzić czy nie ma tańszej oferty w serwisie zakupów grupowych.

Jarek Ś.

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Zakupy Grupowe, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Udostępnij!