Tatuaż – gdzie nie robić sobie tatuażu?

Lubię tatuaże – lubi je moja żona – zapewne dlatego oboje je mamy. Są miejsca gdzie dobrze zrobiony tatuaż jest ozdobą, są również takie gdzie największy artysta z Miami Ink nie powinien się dotykać. Jeżeli chcecie tatuaż – musicie być tego pewni, bo zostanie z wami na całe życie.

Tatuaż może coś reprezentować, coś przypominać, coś znaczyć – może być również po prostu ozdobą – najczęściej taka jest rola tribali. Jeżeli chcecie pamiętać o czymś dla was ważnym – tatuaż to dobry sposób aby to osiągnąć. Moim zdaniem najważniejsza jest samoświadomość – tatuaż jest ważny dla mnie i dla nikogo innego, jeżeli będę go musiał pokazać nie pytaj mnie co on znaczy, bo ma znaczenie tylko dla mnie.

tatuaż

Gdzie akceptuję tatuaże u dziewczyn – po pierwsze na krzyżu – to najpopularniejsze miejsce i tam moje panie powinnyście rozważać możliwość posiadania tatuażu. Drugi miejsce to kostka – w ten sposób ozdobiona potrafi przyciągnąć wzrok. Łopatka to trzecie i ostatnie miejsce gdzie tatuaż u dziewczyny nie straszy. A jeżeli jest dobrze zrobiony – może podnosić samoocenę o kilka punktów. Oczywiście nie polecam przywiązywania swojej samooceny do rzeczy posiadanych – jeżeli musisz to robić – ok, ale nie polecam.

Miejsca zupełnie, całkowicie i nigdy nie akceptowalne na tatuaż u dziewczyn:

  • ręce – drogie panie – u faceta wygląda to jeszcze znośnie – u kobiety – nie.
  • szyja – nie chcemy tak żadnych znaczków, szlaczków czy delfinów – szyja służy do czegoś innego ;),
  • nad/na piersiach – wbrew temu co mogą mówić inni – nie wygląda to ani ładnie ani dobrze – nawet najładniejszy tatuaż nie pasuje na piersi,
  • brzuch i okolice intymne – zdecydowanie nie, brzuch polecam wymodelować na siłowni – nie będzie potrzebny tusz.

To moja lista – teraz oto co na temat tatuaży ma do powiedzenia moja żona, która przetestowała to już na swojej skórze.

Owszem, przetestowała i nie żałuje 😉 Tatuaże od zawsze mi się podobały. Uważam, że dobrze wykonany tatuaż może nam ozdobić nasze ciało, a nie szpecić. Wszystko zależy od tego, gdzie go umiejscowimy. Mój mąż pisał o tatuażach u dziewczyn, ja wypowiem się na temat facetów.

Chyba najpopularniejszym miejscem na tatuaż u faceta jest tatuaż na ramieniu. Jeżeli ktoś ma umięśniony biceps to czemu nie;) Ale uważam, że na ramieniu ładnie wyglądają tylko tribale, nie akceptowalne dla mnie są tatuaże z podobizną kogoś bliskiego, prawie nigdy nie wychodzi taka twarz jak na żywo. Ładnie też tatuaż prezentuje się na mięśniach brzucha, ale musi być delikatny i nie przesadzony z wielkością. Kolejnym miejscem, które można zaakceptować jest kark i plecy, ale tylko górna część;)

Natomiast niedopuszczalne według mnie są tatuaże:

  • Robione na klatce piersiowej – nie wygląda to zbyt seksownie, klatka powinna być umięśniona i tylko umięśniona;)
  • Na krzyżu – okropieństwo, to jest ładne tylko u dziewczyn u facetów już nie koniecznie
  • Na udach – również raczej szpeci
  • Szyja – również odpada;)
  • Przedstawiające swoją dziewczynę, narzeczoną lub żonę, gdyż tatuaż jest na całe życie a tutaj różnie bywa, może okazać się tak że trzeba będzie tatuaż przerobić na Indianina 😉

Jeżeli chodzi o tatuaże dużą rolę odgrywa to co one przedstawiają i w jaki sposób zostały wykonane. Bo cóż z tego, że wybierzemy dobre miejsce jak sam tatuaż będzie okropny. Decydując się na zrobienie tatuażu musimy pamiętać, że jest to decyzja na całe życie i nie należy jej podejmować pod wpływem chwili.

Jarek i Justyna 2012

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Tatuaż - gdzie nie robić sobie tatuażu?, 10.0 out of 10 based on 2 ratings