Struś Pędzi Kredyt w mBank

Kredyt gotówkowy to jeden z najprostszych i najszybszych sposobów pożyczania pieniędzy z banku. Proste jest zarówno złożenie wniosku kredytowego np. przez internet, jak i spłata kredytu, która najczęściej odbywa się w równych miesięcznych ratach. Należy pamiętać, że z kredytem wiąże się procent i wcześniej dokładnie wszystko przemyśleć.

Żaden bank nie jest organizacją non-profit, a jego zarobki to najczęściej % od pożyczek. Nie chodzi oto żeby nie pożyczać i nie dawać zarabiać bankom, ale o to, żeby pożyczać mądrze z głową. Czasem Pożyczka gotówkowa na krótki okres może bardziej opłacić się niż np: zakup na raty. Nie zdarza się to często, ale warto wziąć pod uwagę taką możliwość.

Struś Pędzi Kredyt

Struś Pędzi Kredyt

Od ponad kwartału korzystam z konta – eKonto w mBanku – była ciekawa promocja, a do tego praktycznie brak opłat za konto zachęciły mnie do skorzystania i nie żałuję. Można by dyskutować na temat tego, czy karty zbliżeniowe są nam do czegoś potrzebne i czy są bezpieczne. Jeżeli ktoś się obawia – na infolinii można zablokować płatności zbliżeniowe.

Ale wracając do Pożyczki gotówkowej – Struś pędzi kredyt to możliwość wzięcia pieniędzy na okres od 3. do 84 miesięcy. Aplikacja pozwoli na wyliczyć wysokość raty, przy zadanej wysokości pożyczki, długości umowy i tego, czy chcemy ubezpieczenie czy nie. Lub podając wysokość raty jaką chcemy/możemy płacić i długość zobowiązania – dowiemy się na jaką wysokość pożyczki gotówkowej możemy liczyć.

Po złożeniu wniosku i podpisaniu umowy – pieniądze trafiają na nasze konto, np eKonto w mBanku.

źródło: mbank

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Struś Pędzi Kredyt w mBank, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Udostępnij!