Prezenty urodzinowe

Zbliżają się Święta, a zaraz po nich moje urodziny. Co roku jest ten sam problem, gdyż wszyscy mnie pytają co chciałabym dostać na urodziny. Pomysłów może zabraknąć, ponieważ grudzień to miesiąc specyficzny, na początku „Mikołajki”, potem „Gwiazdka” no i jeszcze moje urodziny.

Od jakiegoś czasu po prostu mówię co chciałabym dostać. Dla obu stron jest to dobre rozwiązanie, ja dostanę to co mi jest potrzebne, a ten co kupuje prezent ma po problemie, nie musi się zastanawiać, czy prezent mi się przyda lub czy będzie mi się podobał.

Prezenty Urodzinowe

Na pewno lubię prezenty praktyczne np. kosmetyki. Uwielbiam dostawać perfumy. Ostatnio na „Mikołaja” dostałam takie jakie chciałam, są śliczne. Więc na urodziny perfumy raczej odpadają, chociaż, gdyby ktoś kupił wcale bym się nie obraziła :). Lubię również dostawać biżuterię, w szczególności kolczyki. Chociaż teraz przydał by mi się kolczyk, ale raczej do pępka ;). Mam  swój typ możecie go obejrzeć:


Złoty kolczyk do pępka z kamieniami SWAROVSKI

Jeżeli chodzi o prezenty to najczęściej dostaję właśnie kosmetyki i biżuterię, co bardzo mi się podoba, bo to są rzeczy potrzebne i ich na pewno nie odłożę na półkę. W te urodziny mogłabym dostać np. ładną bieliznę lub seksowną koszulkę nocną, ewentualnie słodką piżamkę w misie ;). Zawsze kiedy mam problem z wyborem prezentu przeglądam allegro, tam zawsze można znaleźć ciekawy pomysł.

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Udostępnij!