Nowe piwo Perła Winter

Dziś będąc w sklepie moją uwagę przykuło nowe piwo Perła Winter, zwróciłam na nie uwagę ze względu na kolor puszki. Fioletowo-różowa kolorystyka etykiety przyciągnęła mój wzrok. I oczywiście postanowiłam je kupić i spróbować nowego smaku. Oto moja opinia na temat tego piwa.

nowe piwo Perła Winter

Nowe piwo Perła Winter to 5-procentowe piwo smakowe, wyprodukowane na naturalnych sokach owocowych, którego smak tworzą aromaty dzikiej róży i czarnego bzu. Tak przynajmniej piszą na puszce ;). Piwo możemy pić zarówno na ciepło, jak i na zimno. Po spróbowaniu muszę stwierdzić, że ma smak bliżej nie określony. Piwo jest słodko-gorzkie, wyczuwalny jest smak czarnego bzu, aromatyczne, ale raczej mało wyczuwalny jest smak samego piwa, można to potraktować raczej jak słodki napój gazowany.

Mi ten smak osobiście nie przypadł do gustu. Z pewnością znajdą się tacy co lubią takie aromatyczne piwa. Generalnie nie lubię piw smakowych, ale jak się coś nowego pojawi na rynku to zawsze chętnie to spróbuje. Dziś kupiłam i raczej drugi raz nie kupię akurat tego smaku Perły. Wolę tradycyjne jasne lub ciemne piwko, z sokiem lub bez :).

Justa 2013

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Udostępnij!