“Drugi miesiąc miodowy” – James Patterson

Ostatnio wróciłam do czytania książek mojego ulubionego autora – Jamesa Pattersona. Do rąk trafiła mi powieść kryminalna pt. Drugi Miesiąc Miodowy, a pamiętam, że czytałam już powieść pt: “Miesiąc Miodowy”.

James Patterson to autor powieści kryminalnych i thrillerów, którego zna chyba każdy fan tego gatunku. Książka pt.: ” Drugi Miesiąc Miodowy” jest dość nowa, została wydana w październiku 2015 roku. Po dłuższej przerwie w czytaniu trafiłam właśnie na nią i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Jak zwykle autor nie zawodzi.

“Drugi miesiąc miodowy” – James Patterson

drugi miesiąc miodowy

Głównymi bohaterami są agent FBI John O’Hara, który prowadzi śledztwo w sprawie morderstw nowożeńców oraz agentka Sarah Brubaker, która w tym samym czasie tropi seryjnego mordercę, którego ofiary łączy jednakowe imię i nazwisko. Książka jest bardzo wciągająca, już od pierwszych stron możemy liczyć na ciekawe wątki i szybką akcję. Dzięki krótkim rozdziałom czyta się ją bardzo szybko. Osobiście nie mogłam się od niej oderwać.

Podsumowując, “Drugi Miesiąc Miodowy” to bardzo dobra książka. Jeżeli lubicie powieści kryminalne to zachęcam do jej przeczytania, na pewno się nie zawiedziecie.

Szukajcie jej w księgarni – “Drugi Miesiąc Miodowy”

Justa Ś. 2017

Udostępnij!