Bonus do 400 zł do wydania na Allegro, Empiku, RTV Euro AGD za zamówienie karty kredytowej w BNP Paribas

W nowej odsłonie promocji BNP Paribas z kartą kredytową można otrzymać do 400 zł gwarantowanych nagród do zrealizowania na Allegro, w sklepach Douglas, Empik albo RTV Euro AGD.

Każda z 6000 osób, które wyrobią kartę kredytową w promocji otrzyma – po spełnieniu warunków – nawet 4 bony na zakupy o wartości 100 zł każdy do zrealizowania na Allegro, w sklepach Douglas, Empik albo RTV Euro AGD ważne do 31.05.2020 r.

Promocja na kartę kredytową BNP Paribas.

Kto może skorzystać z promocji karty kredytowej?

Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada oraz w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę w niniejszej promocji bankowej nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas/BGŻ BNP Paribas. Może natomiast posiadać konto osobiste czy jakiegokolwiek inny produkt w BNP Paribas lub BGŻ Optima.

Zasady promocji:

  • wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie promocji;
  • w trakcie kontaktu telefonicznego z konsultantem (poczekaj na telefon) – złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard;
  • maksymalnie do 31.08.2019 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową;
  • w każdym z pierwszych 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy, wykonuj transakcje kartą na sumę min. 1 000 zł.

Za każdy miesiąc ze spełnionym warunkiem płatności kartą, otrzymasz bon o wartości 100 zł.

Jak otrzymać nagrodę?

Do otrzymania nagrody konieczna jest rejestracja na stronie mambonus.pl (jest to program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych Mastercard w BNP Paribas). Informacja o nagrodach pojawiać się będzie w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia miesiąca, w którym zostały spełnione warunki uzyskania bonu.

Jak zagwarantować sobie wygraną w promocji?

Aby mądrze spełnić warunki promocji, pamiętaj o: Do transakcji na potrzeby promocji bank zalicza zarówno płatności kartą, jak i przelewy z karty czy wypłaty z bankomatów. Te ostatnie są jednak nieopłacalne, gdyż bank pobiera prowizję 4,9% (min. 10 zł). Dlatego w praktyce najlepiej płacić kartą kredytową i kredyt spłacać w okresie bez odsetkowym – wtedy nie płacimy prowizji i odsetek. Rozsądne korzystanie z karty kredytowej to same korzyści. Do zaliczenia na poczet promocji wykonujemy płatności w punktach handlowo-usługowych i w sklepach internetowych. Do sumy nie zaliczą się płatności zwrócone lub wykonane kartą dodatkową oraz transakcje (za regulaminem):

“polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług” 

Krótko mówiąc nie doładowywać portfeli elektronicznych – wszelkie płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, na Allegro, w aptekach, restauracjach, kinach i innych będą zaliczone. Limit promocyjnych kart. Akcja będzie dostępna do końca sierpnia lub do maksymalnie 6 000 uczestników. Informacja o zakończeniu promocji pojawi się na stronie mambonus.pl

Ile mnie to będzie kosztować?

Roczna opłata za kartę kredytową Mastercard Standard wynosi 72 zł. Aby jej uniknąć na pierwszy rok należy w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonać transakcje kartą na sumę co najmniej 500 zł. Jeżeli chcemy spełnić warunki promocji to jest to nam “po drodze”. Ponieważ sama promocja trwa około 5 miesięcy, a jest opłata za wypowiedzenie umowy o kartę przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia – wynosząca 25 zł – nie rezygnujcie z niej od razu. Poczekajcie, aż ten okres upłynie. Powodzenia i do dzieła – jeżeli wasze wydatki wynoszą powyżej 1000 zł miesięcznie to można podreperować sobie budżet dodatkowymi 400 zł. To nic nie kosztuje.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Bonus do 400 zł do wydania na Allegro, Empiku, RTV Euro AGD za zamówienie karty kredytowej w BNP Paribas, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Udostępnij!