Abonament Nju Mobile z bonem 50 zł

Abonament Nju Mobile to dobry wybór, dla każdego kto nie potrzebuje kupować telefonu u operatora, a jednocześnie zależy mu na taniej ofercie z nielimitowanymi połączeniami, smsami, MMSami i internetem (1GB/mc). Teraz za zakup oferty abonamentowej Nju Mobile bon Sodexo o wartości 50 zł w prezencie.

Ofensywa nowej marki Orange trwa – bardzo dobrze przyjęty przez rynek Nju Mobile – zaczyna promować swoje usługi dodatkowymi promocjami. Jest to pierwsza tego typu akcja – gdzie za zakup oferty abonamentowej można otrzymać bon Sodexo o wartości 50 zł. Jeżeli ktoś uważa, że to zwrot za aktywację – to niestety nie – aktywacja pod warunkiem wybrania e-faktury jest bezpłatna.

Czym jest Abonament Nju Mobile?

Nju Mobile to oferta nielimitowanych połączeń, smsów, MMsów i Internetu(1GB/mc):

  • Za rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, w każdym cyklu rozliczeniowym, naliczane są opłaty do wysokości 29 zł. Po przekroczeniu 29 zł, opłata nie jest naliczana, a rozmowy są nielimitowane.
  • Za SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, w każdym cyklu rozliczeniowym, naliczana jest opłata do wysokości 9 zł. Po przekroczeniu 9 zł, opłata nie jest naliczana, a SMS-y i MMS-y są nielimitowane.
  • Za korzystanie z przesyłu danych, w każdym cyklu rozliczeniowym, naliczana jest opłata do wysokości 19 zł. Po przekroczeniu 19 zł opłata za transfer danych nie jest naliczana.

Jeżeli zdecydujesz się na abonament Nju Mobile na stronie marki znajdziesz pole, w które należy wpisać numer zamówienia, a bon zostanie wysłany kurierem. Promocja trwa do 12. 11. 2013 lub do wyczerpania zapasów.

źródło: nju mobile

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
Abonament Nju Mobile z bonem 50 zł, 10.0 out of 10 based on 4 ratings

Udostępnij!